topbar

Postup a podmienky registrácie

 
 
 
 
 

Vážený poskytovateľ zdravotnej starostlivosti,

www.zobrazovacia-diagnostika.sk je špecializovaný portál, prehľadný, zrozumiteľný a rýchly zdroj informácií pre lekárov aj pacientov, ktorí hľadajú poskytovateľa, vykonávajúceho lekárske a zdravotnícke služby s využitím metód najmä zobrazovacej, funkčnej diagnostiky a diagnostiky využívajúcej technologické poznatky v medicíne.
Portál, ako jediný, umožuje efektívne vyhľadať cieľové pracovisko aj podľa konkrétneho, katalogizovaného diagnostického alebo diagnosticko-liečebného výkonu, čo je časté kľúčové slovo, ktoré aktuálni záujemcovia o konkrétne vyšetrenie, alebo typ diagnostiky použijú pri hľadaní možných poskytovateľov na internete.

Využite príležitosť bezplatnej registrácie a v podstránke Pracoviská si Vás nájdu. Publikujte svoju ponuku diagnostických a diagnosticko-liečebných výkonov, oslovte lekárov aj pacientov, presmerujte ich na svoje domovské web stránky, prezentujte, usmerňujte a selektívne zdieľajte informácie a aktuality o Vašom pracovisku s pacientami alebo len odbornou verejnosťou.

Rýchly a jednoduchý prístup k štrukturovaným a presným informáciám je práve ten dôvod, prečo portál návštevujú aktuálni záujemcovia o konkrétne diagnostické vyšetrena a to aj napriek existencii mnohých portálov s databázou lekárov a dravotníckych zariadení - na portáli zobrazovacia-diagnostika.sk nestrácajú čas
a nachádzajú užitočné informácie.

Vopred ďakujeme za položené otázky, registráciu či prejavenie záujmu cez Napíšte nám (v päte portálu), obratom Vás budeme kontaktovať.

Tím portálu www.zobrazovacia-diagnostika.sk

Podmienky registrácie

Postup registrácie

 

Vopred ďakujeme za pripomienky, postrehy a zdieľanie vašich názorov. Po zanechaní e-mailovej adresy vám odpovieme na vaše otázky.