topbar
Únave z letných horúčav sa dá vyhnúť aj správnym stravovaním.
Oslávte Deň matiek v EXPRESKE špeciálnym kruhovým cvičením len pre ženy
Jarná očista tela začína správnym stravovaním a pohybom
Potraviny Norbi Update bez pridaných cukrov podporujú trend zdravého stravovania tak pre rodiny s deťmi, ako aj pre ľudí trpicimi civilizačnými ochoreniami. Zvlášt v lete sú vhodnou kombináciou k čerstvej zelenine a ovociu.  
V Expreske si oddýchnete od starostí a rodinných povinností, načerpáte pozitívnu energiu a novú silu do života spolu s ostatnými mamičkami.  
Očistite si telo od škodlivých zložiek potravín so stravovacím systémom Norbi Update  
Máte vyskočenú platničku a pre bolesti chrbtice už nemôžete ani chodiť? Ozonoterapia vás môže zbaviť vášho trápenia. Celý článok
Mozgová príhoda je celosvetovo označovaná ako druhá najčastejšia príčina úmrtí. Keď fajčíte, máte vysoký krvný tlak, cholesterol, cukrovku, ste dlhodobo vystavení pôsobeniu stresu, riziko cievnej mozgovej príhody sa týka aj vás!
Donedávna mohli tridsiatnici pokojne ignorovať články o srdcovom infarkte, štatisticky nebol dôvod čítať ich. Choroby srdca nie sú iba doménou starých. Nevedomosťou strácajú mladšie ročníky sekundy, ktoré pri srdcovom infarkte tvoria z
Špecializované odborné pracovisko poskytuje od 7.júna 2013 komplexnú starostlivosť o pacientky s ochorením prsníka s digitálnym mamografom, ktorý patrí k svetovej špičke.
Teóriu ovládate, ale prakticky, koľkokrát ročne si prehmatáte prsia? Viete, kedy to robiť a hlavne, čo si všímať? Čo v prípade, že zbadáte niečo podozrivé? Kam ísť?
05.Júl.2011 Termovízia
Termovízia je nekontaktná, neinvazívna zobrazovacia diagnostická metóda, ktorá v rôznych lokalitách tela pomáha diferencovať patofyziologické podklady bolestivej informácie
Nový informačný portál - prvý z krokov projektu Prekroč svoj čas.
bullet
14.03.2015 17:40
Tlačová správa
Workshopom BIOMEDIRES odštartovala spolupráca slovenských a zahraničných vedcov v biomedicínskom výskume.
Novovzniknutý projekt BIOMEDIRES, iniciovaný slovenskou stranou, spojí domácich a zhraničných vedcov zvučných mien.   Viac informácií
bullet
20.06.2013 22:26
Copyright © TASR 2013
www.karcinomprsnika.sk pomôže zlepšiť informovanosť pacientok s rakovinou prsníka.
Nový informačný portál - prvý z krokov projektu Prekroč svoj čas.   Viac informácií
Tlačová informácia

Vopred ďakujeme za pripomienky, postrehy a zdieľanie vašich názorov. Po zanechaní e-mailovej adresy vám odpovieme na vaše otázky.