topbar
Únave z letných horúčav sa dá vyhnúť aj správnym stravovaním.
Oslávte Deň matiek v EXPRESKE špeciálnym kruhovým cvičením len pre ženy
Jarná očista tela začína správnym stravovaním a pohybom
Potraviny Norbi Update bez pridaných cukrov podporujú trend zdravého stravovania tak pre rodiny s deťmi, ako aj pre ľudí trpicimi civilizačnými ochoreniami. Zvlášt v lete sú vhodnou kombináciou k čerstvej zelenine a ovociu.  
V Expreske si oddýchnete od starostí a rodinných povinností, načerpáte pozitívnu energiu a novú silu do života spolu s ostatnými mamičkami.  
Očistite si telo od škodlivých zložiek potravín so stravovacím systémom Norbi Update  
Seriál PR Komunikátor

Oslávte Deň matiek v EXPRESKE špeciálnym kruhovým cvičením len pre ženy

12.Máj.2012  Inzercia

"Práve ženy vo veku od 25-35 rokov tvoria až 70 percent našich klientiek, väčšina z nich má malé deti, alebo sú na materskej dovolenke. Všimli sme si, že pre ženy je dôležité cítiť sa pohodlne a prirodzene počas cvičenia a práve to ich čaká v Expreske. V iných fitnescentrách sa na ne pozerajú muži a to im prekáža, potrebujú mať radosť z cvičenia a intímne prostredie," vysvetľuje Agáta Vargová, držiteľka Master franšízovej licencie Expresky pre Slovenskú republiku. Ženy na materskej dovolenke nemajú čas sledovať postavu či počúvať svoje telo, často zabúdajú na svoj vzhľad. Vytvorenie intímnej atmosféry skutočného babinca im umožňuje formovať si postavu, ovplyvnenú materstvom spolu s ostatnými ženami v dostatočnom súkromí a uvolnene.

Mamičky po materskej dovolenke sú vyčerpané z neustáleho kolotoča okolo svojich detí. Keď sa k tomu ešte pridružia aj zdravotné problémy, ako preťažené kĺby, či nadváha, prichádza čas na zmenu životného štýlu. Keďže ženský organizmus je oveľa krehkejší ako mužský, naše cvičenie a stroje ho nezaťažujú.

Cholesterol - cievy

"V Expreske cvičíme na hydraulických piestových strojoch, ktoré posilňujú zároveň kardiovaskulárny aj silový tréning. To znamená, že jednou skupinou svalov sa vyvíja tlak a opačnou ťah. Zapájaním opačných svalových skupín sú svaly precvičené symetricky a rovnomerne. V Expreske nie sú žiadne zásobníky závažia, s ktorými by museli mamičky zápasiť. V bežných posilňovniach dochádza až k 85 percentnému zraneniu v priebehu excentrickej kontrakcie. Pri obojsmernom cvičení nikdy ku zníženiu záťaže nedochádza. Záťaž je odtlačená a pritiahnutá. Takéto cvičenie môžu bezpečne zvládnuť zaneprázdnené mamičky aj mnohé babičky, môže ale tiež zaistiť intenzitu a odpor náročný pre športovkyne," dodala Vargová.

Mamičky na materskej dovolenke, spolu s ďalšími ženami, majú možnosť si v Expreske aj zasúťažiť.

Otvorené je 7 dní v týždni vrátane sviatkov od 7.00 do 21.00 hodiny.

Kompletné informácie o systéme kruhových expresných cvičení, informície o prebiehajúcej súťaži, obrazovú galériu, výhody členstva, kontakty na fitnes centrá nájdete na domovskej web stránke www.expreska.sk.

 
Perex Image
09.Aug.2012 Author nameInzercia
Potraviny Norbi Update bez pridaných cukrov podporujú trend zdravého stravovania tak pre rodiny s deťmi, ako aj pre ľudí trpicimi civilizačnými ochoreniami. Zvlášt v lete sú vhodnou kombináciou k čerstvej zelenine a ovociu. bullet Celý članok
 
Perex Image
19.Apr.2012 Author nameInzercia
Očistite si telo od škodlivých zložiek potravín so stravovacím systémom Norbi Update bullet Celý članok
 
Perex Image
19.Apr.2012 Author nameInzercia
Komplexný cvičebný 30-minútový kruhový tréning pre ženy posilňuje svaly, spevňuje telo, zrýchľuje metabolizmus, spaľuje tuky a pomáha zredukovať hmotnosť. bullet Celý članok
 
bullet
17.03.2018 13:30
Tlačová správa
Diagnostika zriedkavého ochorenia –
náročné a zdĺhavé, pomôžu expertízne pracoviská.
Slovensko má národný zoznam pracovísk
pre zriedkavé choroby.   Viac informácií
bullet
14.03.2015 17:40
Tlačová správa
Workshopom BIOMEDIRES odštartovala spolupráca slovenských a zahraničných vedcov v biomedicínskom výskume.
Novovzniknutý projekt BIOMEDIRES, iniciovaný slovenskou stranou, spojí domácich a zhraničných vedcov zvučných mien.   Viac informácií
Tlačová informácia

Vopred ďakujeme za pripomienky, postrehy a zdieľanie vašich názorov. Po zanechaní e-mailovej adresy vám odpovieme na vaše otázky.