topbar
Únave z letných horúčav sa dá vyhnúť aj správnym stravovaním.
Oslávte Deň matiek v EXPRESKE špeciálnym kruhovým cvičením len pre ženy
Jarná očista tela začína správnym stravovaním a pohybom
Potraviny Norbi Update bez pridaných cukrov podporujú trend zdravého stravovania tak pre rodiny s deťmi, ako aj pre ľudí trpicimi civilizačnými ochoreniami. Zvlášt v lete sú vhodnou kombináciou k čerstvej zelenine a ovociu.  
V Expreske si oddýchnete od starostí a rodinných povinností, načerpáte pozitívnu energiu a novú silu do života spolu s ostatnými mamičkami.  
Očistite si telo od škodlivých zložiek potravín so stravovacím systémom Norbi Update  
Seriál PR Komunikátor

Jarná očista tela začína správnym stravovaním a pohybom

19.Apr.2012  Inzercia

Cez Veľkú noc si väčšina ľudí dopraje mastné, údené a presolené jedlá, ktoré ťažko možno považovať za zdravé. Navyše po zime je telo zahltené škodlivinami a baktériami. Môžu za to pridané cukry, nadmerný prísun tukov a cholesterolu. Práve preto by po sviatkoch jari mala nastúpiť jarná očistná kúra. Vhodný je na to napríklad stravovací systém Norbi Update, obsahujúci potraviny so zníženým obsahom sacharidov a bez pridaného cukru, ktoré sa pomaly vstrebávajú a majú nízky glykemický index.

Častá konzumácia mäsových výrobkov zanáša a zaťažuje tráviaci systém, v hrubom čreve sa hromadia nežiadúce látky z takejto stravy a spôsobujú zdravotné komplikácie. Potraviny stravovacieho systému Norbi Update sú vhodné pre celú rodinu a ľudia nimi môžu začať jarnú očistu organizmu po veľkonočnom období, ktoré je zvlášť typické zvýšenou konzumáciou mastných a sladkých pokrmov s umelými prísadami“, povedal Ivan Gallo konateľ Update Slovakia. Norbi Update oslovuje gazdinky, ktoré radi varia pre celú rodinu. Pretože ako sa stravujú rodičia, tak budú jedávať aj ich deti. Zo začiatku im odborník môže pomôcť pri zostavení a nakombinovaní stravy s našimi potravinami. Keď si zvyknú na tento spôsob stravovania, nielenže si ich rodina vyčistí organizmus od škodlivín a upraví hmotnosť, ale v konečnom dôsledku zmení životný štýl.

Potraviny Norbi Update dodajú ľuďom potrebnú energiu, ktorú dokážu využiť a neukladá sa im do tukov. Telo sa dostatočne nasýti a neprejedá sa, pretože tieto potraviny nevyvolávajú umelo generovaný hlad..

Správne stravovanie, ktorým človek predchádza civilizačným chorobám, prirovnáva Gallo k zdravému vzťahu dvoch ľudí: "Keď žena nie je vo vzťahu s mužom spokojná a necíti sa zdravo, nebude v ňom predsa zotrvávať až dovtedy kým jej takýto stav nenavodí nebodaj nejakú chorobu a nedovedie ju k lekárovi. Ten vám samozrejme naordinuje lieky, čo je ďalšia neprirodzená dávka, ktorou dopujete svoje telo. Zostávate vlastne v jednom kruhu, z ktorého niet úniku. Skúste si aspoň povedať, že si idete prečistiť telo po zime a potom to pôjde samé, verte mi“, odporúča Gallo.

Mnohí ľudia už zdravý trend preferujú a nejedia rafinované sacharidy. Uvedomili si podstatu správnej životosprávy - žiť zdravo a dlho. Pomocou stravy Update1 a pravidelným pohybom, ako sú výdatné prechádzky, aerobik, bicyklovanie, či plávanie, sa dá vo veľkej miere predísť civilizačným chorobám.

Gallo ďalej poukázal na to, že cukor v rôznych formách v súčasnosti výrobcovia dávajú takmer do všetkých potravín, nenachádza sa len v sladkostiach. Dá sa nájsť napríklad aj v údeninách, mliečnych výrobkoch a pod. Ukrýva sa pod rôznymi názvami ako glukózový sirup, dextróza, sacharóza či fruktóza. Jednoduché cukry vo všetkých podobách a rovnako aj múka však patria k aditívam, ktoré vyvolávajú umelo generovaný hlad a závislosť. Výrobcovia totiž chcú, aby sa zákazníci k ich potravinám vrátili, a preto tieto prísady používajú. Pritom nejesť cukor nie je nič neprirodzené. Ľudstvo žilo bez cukru desaťtisíce rokov a kryštálový cukor sa používa iba približne 150 rokov.

Cholesterol - cievy Zoznam predajní Norbi Update:

 • Bratislava Karadžičova ul.
 • Bratislava Drieňová ul.
 • Dunajská Streda
 • Galanta
 • Komárno
 • Košice
 • Lučenec
 • Nitra
 • Nové Zámky
 • Pezinok
 • Šamorín
 • Senec
 • Trnava
 • Levice
 • Šaľa

Výrobky ale aj recepty Norbi Update, adresy predajní a ďaľšie informácie o zdravých potravinách nájdete na domovskej stránke Norbi Update www.update1.sk.

 
Perex Image
09.Aug.2012 Author nameInzercia
Potraviny Norbi Update bez pridaných cukrov podporujú trend zdravého stravovania tak pre rodiny s deťmi, ako aj pre ľudí trpicimi civilizačnými ochoreniami. Zvlášt v lete sú vhodnou kombináciou k čerstvej zelenine a ovociu. bullet Celý članok
 
Perex Image
12.Máj.2012 Author nameInzercia
V Expreske si oddýchnete od starostí a rodinných povinností, načerpáte pozitívnu energiu a novú silu do života spolu s ostatnými mamičkami. bullet Celý članok
 
Perex Image
19.Apr.2012 Author nameInzercia
Komplexný cvičebný 30-minútový kruhový tréning pre ženy posilňuje svaly, spevňuje telo, zrýchľuje metabolizmus, spaľuje tuky a pomáha zredukovať hmotnosť. bullet Celý članok
 
bullet
17.03.2018 13:30
Tlačová správa
Diagnostika zriedkavého ochorenia –
náročné a zdĺhavé, pomôžu expertízne pracoviská.
Slovensko má národný zoznam pracovísk
pre zriedkavé choroby.   Viac informácií
bullet
14.03.2015 17:40
Tlačová správa
Workshopom BIOMEDIRES odštartovala spolupráca slovenských a zahraničných vedcov v biomedicínskom výskume.
Novovzniknutý projekt BIOMEDIRES, iniciovaný slovenskou stranou, spojí domácich a zhraničných vedcov zvučných mien.   Viac informácií
Tlačová informácia

Vopred ďakujeme za pripomienky, postrehy a zdieľanie vašich názorov. Po zanechaní e-mailovej adresy vám odpovieme na vaše otázky.